Õpilaste fotokonkurss “Minu imepärane tabamus”

ooo

Pirita Majandusgümnaasiumi humanitaar- ja andeainete õppetool kuulutab välja õpilaste fotokonkursi “Minu imepärane tabamus”.

Fotokonkursi eesmärgiks on julgustada noori fotograafiahuvilisi oma töid laiemale avalikkusele tutvustama, aidates luua õpikeskkonda, kus kajastuvad ka õpilaste tunnivälised huvid ja tegemised.

Fotokonkursile võivad oma töid esitada kõik õpilased, kes on tabanud mõne imepärase hetke, olgu selleks mõne kauni loodusnähtuse nägemine või kohtumine loomaga, kes on jäänud pildile oma igapäevastes tegemistes.

Tööde esitamise tähtaeg on 04.03.2019 ning tööd võtab vastu õppesuuna juht Mario Kekišev.

Kõikidest konkursile laekunud töödest valmib ka õpilastööde näitus.

Osalemise tingimused:
– töö tuleb esitada ilmutatud (prinditud) kujul;
– töö peab olema raamitud;
– tööle tuleb lisada juurde pildi allkiri, esitaja nimi ja klass ning väike kirjeldus, kuidas foto sündis.

KL