Tervisenõukogu

Ametinimi Nimi Telefon E-kiri
Esimees, õpetaja Marge Nõmm 605 9744 Marge.Nomm@pmg.edu.ee
Esimehe asetäitja, õpetaja Ruth Vaik-Luga Ruth.Vaik-Luga@pmg.edu.ee
Liige, psühholoog Silvi-Kersti Johannson 623 9038 Silvi-Kersti.Johannson@pmg.edu.ee
Liige, õpetaja Diana Mende Diana.Mende@pmg.edu.ee
Liige, huvijuht Eve Reinola 605 9746 Eve.Reinola@pmg.edu.ee
Liige, arendusjuht Riina Tamm 605 9593 Riina.Tamm@pmg.edu.ee
Liige, medõde Laire Ottender 605 9742 Medode@pmg.edu.ee
Liige, õpilane Kristofer Robin Kirsiste Kristofer.Robin.Kirsiste@pmg.edu.ee
pmg-logo-new