Õppetöö korraldus perioodil 14. detsember kuni 22. detsember 2020

Tavapärast kontaktõpet perioodil 14.12.20 – 22.12.20  ei toimu ning klassid on suunatud e-õppele.

Õppetöö kohta märgitakse info eKooli ning täiendavat infot õppetegevuste  kohta jagavad nii klassijuhatajad kui aineõpetajad.

Perioodil 14. – 18. detsember saavad tuge ja järelaitamist vajavad õpilased osaleda konsultatsioonides, järelvastamistel ning individuaaltundides (tõhustatud ja eritoe õpilased).

Kõik kohtumised tuleb eelnevalt õpetajatega kokku leppida.

14.12.20 toimub keemiaolümpiaadi koolivoor.

NB! Haigustunnustega ja isolatsioonis olevaid õpilasi kooli ei lubata! Kooli sisenedes ja koolis viibides kannab õpilane maski või katab suu ja nina.

Õpilaste toidupakid

1.- 9. klasside õpilased saavad e-õppe aja eest toidupakid. Toidupaki saamiseks peab vanem avaldama soovi ning saatma klassijuhatajale hiljemalt teisipäeva (15.12.20) kella 12.00 -ks  järgmise info: õpilase nimi – lapsevanema nimi – lapsevanema meiliaadress. Toidupaki saab kätte viimasel koolipäeval enne koolivaheaega (22.12.20). Täpsema ajakava paki kättesaamise osas saadab klassijuhataja.

Toidupaki sisu:

• Piparkoogid 240g
  • VILMA Pannkoogijahu 400g
  • Makaronid 400g
  • Maasikamoos 330g
  • Kaerahelbed 400g
  • Sante Röstitud müsli 350g
  • Pähklite ja rosinate segu 150g

Arvutite laenutamine õpilastele

Kui perioodil 14.- 21.detsember on õppetööks vaja sülearvuteid, siis saadab vanem kirja ITjuhile (risto.manninen@pmg.edu.ee), et laenutamiseks leping koostada. Kiri peab sisaldama lapse nime ja klassi. Laenutamise soov peab jõudma ITjuhini hiljemalt esmaspäeval, 14. detsembril kell 10.00.

Arvutite väljastamine algab 14. detsember kell 12.00. Arvuti saab kätte lapsevanem isikutunnistuse alusel, lisaks on vaja teada õpilase arvutiklassi kasutajanime ja parooli.

Tagastada tuleb arvutid 21.12.20, koolivahejaks arvuteid õpilastele ei jäeta.