Huviringid

Uuest õppeaastast alustas tööd Pirita Majandusgümnaasiumi Koolituskeskus.

Mittetulundusühingu PMG juures käesoleval sügisel tegevust alustanud Pirita Majandusgümnaasiumi Koolituskeskuse eesmärgiks on pakkuda lastele, noortele ja täiskasvanutele huviharidust ning täiendkoolitust, luua valikuvõimalusi ja alternatiive nii huvihariduse omandamisel kui oskuste arendamisel ja täiendamisel.
Õpilase koolituskeskusesse vastuvõtt toimub õpilase, lapsevanema või õpilase seadusliku esindaja avalduse alusel. Õppetöö toimub oktoobrist maini v.a. koolivaheaegadel. Kursused toimuvad Pirita Majandusgümnaasiumi ruumides.
Huviringidesse ja kursustele saab registreeruda selle LINGI kaudu kuni 27. oktoobrini.

Täpne info 2017/2018  õppeaastal komplekteerunud huviringide kohta on leitav selle LINGI kaudu.

Pirita Majandusgümnaasiumis toimuvad ka mitmete teiste klubide, stuudiote ja spordikoolide tunnid: kitarri- ja viiulistuudio, tantsusport, iluvõimlemine, rull-iluuisutamine, korvpall, käsipall, võrkpall, jalgpall, judo, taipoks, maadlus ja purjetamine. Nende huviringide ja treeningute kohta vahendame kontaktinfot selle LINGI kaudu ja registreerimine ringidesse toimub suheldes otse klubiga, stuudioga, õpetajaga või treeneriga.