Teatrikool

Teatrikool on huviring, mis annab lastele võimaluse loovuse arendamisele. Õppetöö on kollektiivne ja peamiselt praktiline tegevus, milles on tihedalt läbipõimunud sõnakunst, kirjandus, muusika, laul, tants, kujutav kunst jne. Alustatakse iseenda loovusega tutvumist ja teatrikunsti ning  näitlejameisterlikkuse põhialustega tutvumist harjutuste, improvisatsioonide ja ülesannete kaudu. Omandatakse rolliloome alused, toimub näitlejameisterlikkuse õpe. Lavakõnealane individuaaltöö süveneb, esinetakse luuletuste ja proosapaladega avalikel üritustel, võistlustel. Põhirõhk on lavastuste ettevalmistamisel ja esitamisel. Toimuvad esinemised, teatrite- ja muuseumide külastused. Teatrikooli saab registreerida LINGIL.

Teatrikooli ootame 4.-9. kl õpilasi. Teatrikool töötab esmaspäeviti (2 x 45 min) alates oktoobrist. Osalemine on tasuta. Juhendab õpetaja Pille Vilba.

teater eelkoolis