Toitlustamine

Koolitoit

Pirita Majandusgümnaasiumis toitlustab RK Teeninduse OÜ.

KOOLILÕUNA – on õpilasele tasuta. Riik kompenseerib 1,00 eurot, Tallinna linn kompenseerib 0,34 eurot. Koolilõunat süües on õpilasel õpilaspileti registreerimine kohustuslik!

PIKAPÄEVA TOIT – maksab 1,15 eurot. Arve pikapäeva toidu kohta saadab RK Teeninduse OÜ raamatupidaja algava kuu algul lapse seaduslikule esindajale vastavalt pikapäevarühma õpetaja pool esitatud aruandele. Kõikidel õpilastel on võimalik süüa pikapäeva toitu kell 13.30 – 14.30.

Kooli puhvet on avatud kell 8.00-15.00.

HOMMIKUPUDER – on müügil kooli puhvetis ja maksab 0,50 eurot. Tasuda saab sularahas või kaardiga. Õpilastel on võimalik osta hommikuputru kell 8.00 – 9.00.

PÄEVAPRAAD – on müügil kooli puhvetis ja maksab 2,50 eurot. Tasuda saab sularahas või kaardiga. Õpilastel on võimalik osta päevapraadi kell 12.00 – 15.00.

Menüü on leitav sellel LINGIL.