Toitlustamise info

Koolitoit

Lugupeetud õpilased, õpetajad ja lapsevanemad!

Pirita Majandusgümnaasiumi õpilasi ja õpetajaid toitlustab KLP Toit OÜ.

Koolilõuna maksumus on 2017/2018 õppeaastal 1,34 eurot. Riigi toetus 1.-12. klasside õpilaste koolilõunale on 0,78 eurot. Tekkiva vahe 0,56 eurot tasub kõikide õpilaste eest Tallinna linn.

Hommikupuder

Hommikupudruralli start algab kell 8.50 kooli puhvetis. Pudru hind on 0,50 eurot ja tasuda saab kohapeal kas sularaha või kaardimaksega.

Oode ehk pikapäevasöök

Oodet ootame sööma kõiki neid, kelle kooli-, trenni- või huviringipäev venib tavapärasest koolipäevast pikemaks või tavaliselt  enne kojuminekut juba pilli lööb (oote tellija ei pea olema pikapäevarühmas osaleja).
Oote sööjatele kasvupiirangut ei ole ja seda saab tellida e-tellimiskeskuses
koolitoidu tellimine. Oote ühe portsjoni hind on 1,15 eurot.

Kui kirjutate meile oote söömise soovist aadressil arved@koolitoit.ee, saadame teile sissepääsukoodi. Salasõna ja arve saatmise e-posti aadressi on võimalik peale sisselogimist muuta.

E-tellimiskeskuses on Swedbanki klientidel võimalus tasuda arve koheselt pangalingi kaudu.

Et soovitud ajal sööjate nimekirjas olla, peab tellimus olema tehtud ja tasutud summa jõudnud Tampe Toit OÜ arveldusarvele söögipäevale eelnenud tööpäeval. Palume koostöö ladusa toimimise nimel silmas pidada pankadevahelistele arveldustele kuluvat aega.

Puudumisest/mitte-söömisest teadaandmiseks klikkige lingil PUUDUMISED. Kui puudumine on märgitud eelmisel päeval hiljemalt kell 23.59, siis uue päeva sööjate nimekirjas Teie last juba ei ole ja tasutud summa liigub järgmiste perioodide ettemaksuks.

Puudumistest ei saa e-tellimiskeskuses teatada juhul, kui tellimust ei ole tehtud, arve ei ole tasutud või summa ei ole meie arveldusarvele jõudnud.

Lapsevanemale on nähtav ettemaksu jääk. Tasutud ja tasumata arveid saab näha lingi ARVED all.

Parima koolisöögi nimel KLP Toit